Sekiz Dizayn, Türkiye'nin en gelişmiş bütçeye uygun e-ticaret paketleri sunmaktadır. Bu paketleri kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz ve tek seferlik ödemeyle bu paketlere sahip olabilirsiniz. Siz de internetten satışa başlamak istiyorsanız bize ulaşın ve size özel e-ticaret sitenizin yayınlanması için ilk adımı atın.

Sınırsız Özellik

Sınırsız Özellik

E-Ticaret paketlerimizde mevcut olan özellikler sayesinde istediğiniz kadar ürün, kategori, marka ve bilgi sayfası tanımlayabilirsiniz. Sınırlama yoktur.
Tek Seferlik Ödeme

Tek Seferlik Ödeme

Tek seferlik ödeme yöntemini kullanarak e-ticaret paketlerimizi istediğiniz ortamda barındırabilirsiniz ve ilerleyen yıllarda hiç bir ödeme yapmazsınız.
Kendi Sunucunda Barındır

Kendi Sunucunda Barındır

Size özel oluşturulmuş e-ticaret paketlerimizi kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz ve özgür bir şekilde satış yapabilirsiniz.
Özel Tasarım & Modüller

Özel Tasarım & Modüller

İşinizi yansıtan size özel tasarımlar ve ihtiyacınıza uygun modüller ile e-ticaret paketlerimiz en gelişmiş özelliklerden oluşmaktadır.

Ödeme Yöntemleri

Sitenize en çok kullanılan tüm ödeme yöntemleri eklenir ve entegrasyonu sağlanır.


%100 SEO Uyumlu

SEO uyumlu hazırlanmış altyapımız ile gelirlerinizi çok büyük ölçüde arttırabilirsiniz.


Binlerce Özellik

Binlerce farklı sistemi ve modulü e-ticaret paketlerimiz arasında bulabilirsiniz.


Teknik Destek

Teknik destek sistemimizle bir sorunla karşılaştığınız anda anında destek sağlayacağız.

E-Ticaret Paketlerinde neden bizi tercih etmelisiniz?

Sekiz Dizayn bütçenize uygun e-ticaret paketleri sunmaktadır. Size özel e-ticaret paketlerimizin altyapısını daha fazla kazanç sağlamanız üzerine kuruyoruz. Hem kendi sunucunuzda barındırabilirsiniz, hem de tek seferlik ödeme imkanına sahip olabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.